Markus Prachensky *
![](https://www.dorotheum.com/typo3temp/assets/_processed_/4/6/csm_copyright-dummy_en_50c8912c05.webp)
(Innsbruck 1932-2011 Vienna) Geometrische Komposition, ca. 1950-1960, colour lithograph, signed by hand Prachensky, signed in the stone Prachensky, no. 64 of 100 numbered prints, image size 45,5 x 41,5 cm, sheet size 75,5 x 47,5 cm, mounted on the back, framed, (EH)
Expert: Mag. Elisabeth Hirschmann-Huemer
Mag. Elisabeth Hirschmann-Huemer
+43-1-515 60-557
elisabeth.hirschmann-huemer@dorotheum.at
05.11.2015 - 17:00
- Dosažená cena: **
-
EUR 750,-
- Vyvolávací cena:
-
EUR 600,-
Markus Prachensky *
(Innsbruck 1932-2011 Vienna) Geometrische Komposition, ca. 1950-1960, colour lithograph, signed by hand Prachensky, signed in the stone Prachensky, no. 64 of 100 numbered prints, image size 45,5 x 41,5 cm, sheet size 75,5 x 47,5 cm, mounted on the back, framed, (EH)
Expert: Mag. Elisabeth Hirschmann-Huemer
Mag. Elisabeth Hirschmann-Huemer
+43-1-515 60-557
elisabeth.hirschmann-huemer@dorotheum.at
Horká linka kupujících
Po-Pá: 10.00 - 17.00
kundendienst@dorotheum.at +43 1 515 60 200 |
Aukce: | Moderní a současné tisky |
Typ aukce: | Salónní aukce |
Datum: | 05.11.2015 - 17:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | 29.10. - 05.11.2015 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH
Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.
Všechny objekty umělce