Altschliff-Brillantsolitär ca. 2,30 ct
Weißgold 585, Damenring, 4,8 g, RW 53øG4
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
04.11.2015 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 04.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 28.10. - 04.11.2015 |