Brillant-Peridot-Damenring
Weißgold/Gold 750, Brillanten, zus. ca. 0,27 ct, RW 53, Meisterpunze Walter Ringl, 8 g, Etui (CD)øG7 Ruf 550
Expert: Christa Döringer-Edi
Christa Döringer-Edi
07229/655 36
plus.city@dorotheum.at
11.11.2015 - 14:00
EUR 1.100,- do EUR 1.300,-
- Vyvolávací cena:
EUR 550,-
Brillant-Peridot-Damenring
Expert: Christa Döringer-Edi
Christa Döringer-Edi
07229/655 36
plus.city@dorotheum.at
Aukce: | Podzimní aukce |
Datum: | 11.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 29.10. - 11.11.2015 |