Alfred Kubin *
(Leitmeritz 1877-1959 Zwick- ledt/OÖ) "Der Dachshund am Frühstückstisch" Tusche, aquarelliert auf Papier, signiert Kubin, datiert Sept. 1949, betitelt, Passep. Ausschnitt 21 x 28,5 cm. Stockfleckig, gerahmt, verglast
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
11.11.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 3.500,-
- Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-
Alfred Kubin *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 11.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 27.10. - 11.11.2015 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena: