Oskar Laske *
(Czernowitz 1874-1951 Wien) Ansicht aus Warschau, Mischtechnik auf Papier, signiert O. Laske, betitelt Nowy Zjazd Warschau, 34,5 x 37 cm. in Passep. gerahmt verglast
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
11.11.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 8.125,-
- Vyvolávací cena:
EUR 3.000,-
Oskar Laske *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 11.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 27.10. - 11.11.2015 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 380,- -
Vyvolávací cena:
EUR 380,- -
Vyvolávací cena: