Franz Kaplenig *
(Kötschach-Mauthen 1924-2007 Klagenfurt) "Kärntner Landschaft", signiert Kaplenig, Öl auf Karton, 50 x 70 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
07.10.2015 - 16:02
- Vyvolávací cena:
Franz Kaplenig *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.10.2015 - 16:02 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 30.09. - 07.10.2015 |