Chopard Ohrsteckclipse
Weißgold 750, je ein beweglicher Brillant zus. ca. 0,10 ct, Seriennummer 9430828Ref. Nr.84/3325,13,6 g, leichte Tragespurenøg14
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
07.10.2015 - 16:22
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Chopard Ohrsteckclipse
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.10.2015 - 16:22 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 30.09. - 07.10.2015 |