Čís. položky 301-318058/0001

Cartier Santos 100

Cartier Santos 100 - Umění, starožitnosti, šperky

Damenarmbanduhr, Weißgold 750, Brillanten zus. ca. 0,90 ct, Referenznummer 2881, Gehäuse ca. 44 x 36 mm, Automatik, Ankerwerk, Kaliber Cartier 076, ETA 2671, cremefärbiges Zifferblatt mit polierten aufgelegten römischen Zahlen, Leuchtzeiger, Zentralsekunde, Lünette mit Brillanten zus. ca. 0,70 ct, Aufzugskrone mit einem Brillant ca. 0,20 ct, verschraubter Gehäuseboden, Seriennummer 83864 NX, Kautschukband mit Dornschließe Weißgold 750, 136,4 g, Gebrauchsspuren, Service wird empfohlenøgu

07.10.2015 - 16:37

Vyvolávací cena:
EUR 5.000,-

Cartier Santos 100

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 07.10.2015 - 16:37
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 30.09. - 07.10.2015

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.