Willi Götzl *
(Zeltweg 1907-1978 Villach) "Blick vom Wöllanernock", signiert Willi Götzl, datiert Nov. 73, Aquarell auf Papier, Ausschnitt 48,5 x 64,5 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
07.10.2015 - 16:41
- Vyvolávací cena:
Willi Götzl *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.10.2015 - 16:41 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 30.09. - 07.10.2015 |