Ilse Mayr *
(Baden/Zürich 1921 geb.) "Kreuzgang", signiert Ilse Mayr, datiert 68, Mischtechnik auf Papier, Ausschnitt 59 x 85,5 cm, verglast, Glas beschädigt, Blatt mit Knickstellen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
07.10.2015 - 17:21
- Vyvolávací cena:
Ilse Mayr *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.10.2015 - 17:21 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 30.09. - 07.10.2015 |