Viktringer Schule um 1900
"Landschaft", datiert 3. August 1913, Aquarell auf Papier, Ausschnitt 22,5 x 38 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
07.10.2015 - 17:23
- Vyvolávací cena:
Viktringer Schule um 1900
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.10.2015 - 17:23 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 30.09. - 07.10.2015 |