Laszlo Benyi *
(Rakosliget 1909-2004 Budapest) "Küstenlandschaft mit Ruderboot", signiert Benyi, schwer leserlich betitelt, Mischtechnik auf Karton, Ausschnitt 21 x 35 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
07.10.2015 - 17:31
- Dosažená cena: **
EUR 60,-
- Vyvolávací cena:
EUR 60,-
Laszlo Benyi *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.10.2015 - 17:31 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 30.09. - 07.10.2015 |