Nino Tapparo *
(Italien 20. Jhdt.) "Landschaft", Mischtechnik auf Karton, revers betitelt Ramaglia, 40 x 80 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
07.10.2015 - 17:31
- Vyvolávací cena:
EUR 60,-
Nino Tapparo *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.10.2015 - 17:31 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 30.09. - 07.10.2015 |