Erich Hlavacek-Hürden
(1894-1969) Kirche der Marktgemeinde Gröbming, signiert, datiert E. Hlavacek-Hürden 1946, Öl auf Karton, Bildausschnitt 18 x 12 cm, bronzefarbiger Holzrahmen
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
12.10.2015 - 15:34
- Vyvolávací cena:
Erich Hlavacek-Hürden
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 12.10.2015 - 15:34 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 28.09. - 09.10.2015 |