"Gottesmutter von Kasan"
Russische Ikone, Öl auf Holzplatte, mit graviertem Metalloklat, 8,2 x 7 cm, russische Amtspunze 1827-1856, Meisterzeichen A. K., fleckig
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
12.10.2015 - 15:44
- Vyvolávací cena:
EUR 90,-
"Gottesmutter von Kasan"
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 12.10.2015 - 15:44 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 28.09. - 09.10.2015 |