Paul Unbereit
(Berlin 1884-1937 Wien) Ländlicher Hof, signiert P. Unbereit, Öl auf Karton, 53x 41 cm, gerahmt, beschädigt. (W)
Expert: Dr. Christl Wolf
Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377
28.09.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 750,-
- Vyvolávací cena:
Paul Unbereit
Expert: Dr. Christl Wolf
Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Starožitnosti, Obrazy |
Datum: | 28.09.2015 - 15:00 |
Prohlídka: | 24.09. - 28.09.2015 |
Další objekty umělce
Cena:
EUR 690,- -
Vyvolávací cena: