Ernst Fuchs *
(Wien 1930 geb.) "Tanz der Salome" Bronze, teilweise grüne Patina, signiert: Ernst Fuchs, Auflage-Nr. 4 von 300 Exemplaren, Gießermarke, Höhe ca. 39,5 cm, auf Marmorsteinplatte ca. 3,5 x 23 x 15 cm Ruf 1200
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
16.10.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 2.127,-
EUR 2.000,- do EUR 2.800,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Ernst Fuchs *
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky – Salzburg |
Datum: | 16.10.2015 - 15:00 |
Prohlídka: | 09.10. - 16.10.2015 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Vyvolávací cena: