Anhänger
Gold 585, Brillanten zus. ca. 0,25 ct, Imitationsstein, 25,7 g, Tragespurenøg24
05.10.2015 - 16:08
- Vyvolávací cena:
EUR 650,-
Anhänger
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 05.10.2015 - 16:08 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 28.09. - 03.10.2015 |