Rado Diastar
Armbanduhr, Keramik mit vergoldeten Stegen, Quartz, dunkelblaues Zifferblatt, Datum, Referenznr. 02428863, Batterie überholungsbedürftig, Gebrauchsspuren
Expert: Christian Wiesinger
07.10.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Rado Diastar
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.10.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 30.09. - 07.10.2015 |
Položky z jiných aukcí
- Gregor Traversa *
- Vincenz Carl Dub - Wiener Weihwasserbehälter,
- Brillant Alliancering zus. ca. 0,35 ct
- PKW "Skoda Octavia Combi 1.6 TDI Ambition Limited DSG"