Nach Pablo Picasso *
(Malaga 1881-1973 Mougins) "Maler und Modell II", Originallithografie nach Picasso, Blattgröße ca. 35 x 26 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
07.10.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Nach Pablo Picasso *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.10.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 30.09. - 07.10.2015 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena: