Brillantring
Gold 585, Brillanten zus. ca. 0,65 ct, Altschliffdiamant ca.0,40 ct, RW62, 8,2 gøG8
Expert: Gabriella Varady
Gabriella Varady
02742/353 42 5
st.poelten@dorotheum.at
01.03.2018 - 15:43
- Dosažená cena: **
EUR 900,-
- Vyvolávací cena:
EUR 900,-
Brillantring
Expert: Gabriella Varady
Gabriella Varady
02742/353 42 5
st.poelten@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at +43 2742 35 34 25 |
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 01.03.2018 - 15:43 |
Místo konání aukce: | St. Pölten |
Prohlídka: | 15.02. - 28.02.2018 |