Russische Ikone
"Hl. Simeon Verkhotursky", Tempera auf Holz, tlw. vergoldet und gepunzt, ca. 26,5x 22 cm, 19. Jhdt., Altersschäden
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
01.03.2018 - 15:54
- Vyvolávací cena:
Russische Ikone
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at +43 2742 35 34 25 |
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 01.03.2018 - 15:54 |
Místo konání aukce: | St. Pölten |
Prohlídka: | 15.02. - 28.02.2018 |