Stabbrosche
Weißgold 750, Altschliffbrillant ca. 0,12 ct, 2,4 gøg2
21.09.2015 - 15:50
- Vyvolávací cena:
Stabbrosche
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 21.09.2015 - 15:50 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 15.09. - 21.09.2015 |