Brillantring
Gold 750, Altschliffbrillanten zus. ca. 0,35 ct, RW 55, 13,7 g, Tragespurenøg14
14.09.2015 - 15:54
- Vyvolávací cena:
Brillantring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 14.09.2015 - 15:54 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 08.09. - 14.09.2015 |