Löwenkopfring
Gold 585, zwei Brillanten, ein Rubin, RW 60, 19,1 gøG19
14.09.2015 - 16:01
- Vyvolávací cena:
Löwenkopfring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 14.09.2015 - 16:01 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 08.09. - 14.09.2015 |
Položky z jiných aukcí
- 6 Moskauer Niellolöffel,
- ** - Deutschland ab 1945 saubere
- Briefstück/gestempelt - Österr. Abstempelungen AUSSEE IN MÄHREN Schraffenstempel auf Briefstück (Müller 113a/180 P),
- PKW "BMW 520d xDrive G30 B47",