Brillantkreuz
Gold 585, Altschliffbrillanten zus. ca.0,80 ct, 41,6 gøg42
14.09.2015 - 16:05
- Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-
Brillantkreuz
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 14.09.2015 - 16:05 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 08.09. - 14.09.2015 |