Friedrich Zeller
Steyr 1817-1896 Salzburg "Verendeter Hirsch", Öl auf Karton, ca. 24 x 31,5 cm, signiert, datiert 90, gerahmt, etwas beschädigt
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
01.03.2018 - 16:06
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Friedrich Zeller
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at +43 2742 35 34 25 |
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 01.03.2018 - 16:06 |
Místo konání aukce: | St. Pölten |
Prohlídka: | 15.02. - 28.02.2018 |