Austria c. 1850/1860
Two botanical sheets: Dracocephalum austriacum – Austrian dragonhead, Inula ensifolia – swordleaf inula, titled, with place name and dated Gaisberg bei Rodauen, 30. May (1)857, Leopoldsberg 4. July (1)857, inscribed with Nos. 87 and 104, watercolor on paper, each 41 x 28,5 cm, unframed, (2), (Hu)
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
19c.paintings@dorotheum.at
30.09.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
-
EUR 625,-
- Odhadní cena:
-
EUR 1.000,- do EUR 1.500,-
Austria c. 1850/1860
Two botanical sheets: Dracocephalum austriacum – Austrian dragonhead, Inula ensifolia – swordleaf inula, titled, with place name and dated Gaisberg bei Rodauen, 30. May (1)857, Leopoldsberg 4. July (1)857, inscribed with Nos. 87 and 104, watercolor on paper, each 41 x 28,5 cm, unframed, (2), (Hu)
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
19c.paintings@dorotheum.at
Horká linka kupujících
Po-Pá: 10.00 - 17.00
kundendienst@dorotheum.at +43 1 515 60 200 |
Aukce: | Mistrovské kresby, Tisky do roku 1900, Akvarely a miniatury |
Typ aukce: | Salónní aukce |
Datum: | 30.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | 23.09. - 30.09.2015 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH
Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.
Položky z jiných aukcí
- Carl Auböck, Briefbeschwerer Kugelschreiber, Modellnummer: 5037, Briefmesser, Modellnummer: 3985 und Briefbeschwerer Sicherheitsnadel, Modellnummer: 4992, Wien, um 1955
- Brillanten zus. ca. 0,30 ct, Kulturperle Damenring
- Marvin
- Otto Rudolf Schatz *
- Zwei emaillierte Deckeldosen in Eiform und zwei Deckeldosen in Form eines Apfels und einer Birne aus Silber, Italien, 2. Hälfte 20. Jhdt.