Johanna Dill-Malburg
(Ungarn 1860-1944) "Landschaft", rechts unten signiert J. D. Malburg, Öl auf Leinwand, kaschiert auf Karton, ca. 50 x 70 cm, etwas beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
23.09.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Johanna Dill-Malburg
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 23.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2015 |
Položky z jiných aukcí
- Brillantsolitär ca. 0,40 ct
- Brillant Smaragdring
- **/* - Kroatien - reichh. Sammlung 1941/45,