R. Schieder
(20. Jh.) "Gebirgshof", rechts unten signiert R. Schieder, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 45 x 60 cm
Expert: Christian Wiesinger
23.09.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
R. Schieder
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 23.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2015 |