Jídelní stůl se dvěma židlemi
měkké dřevo, bíle lakované, kruhový stůl na třech nohách spojených ve spodní části plochou deskou, výška 71 cm, průměr 89 cm, restaurovaný povrch, židle stojí na čtyřech nohách, deskový sedák i opěradlo, výška 104 cm, otřeno (Zí)
Zhotoveno jako vybavení jídelny Dr. Čeňka Zemánka v Holicích, návrh Otakar Novotný, kolem 1911
19.09.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 32.000,-
CZK 50.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 30.000,-
Jídelní stůl se dvěma židlemi
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |