Hlavička Tomáš (1950)
Mísa "Arabika", kruhový tvar, sklo se zatavenými stříbrnými plátky, sign. Hlavička 2014, průměr 37,5 cm (Zí)
19.09.2015 - 15:00
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 45.000,-
Hlavička Tomáš (1950)
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |