Semecká Lada (1973)
Mísa Vesmír, černé sklo, tavené ve formě, lehané a leštěné, sign. a dat. Semecká 2007, průměr 49 cm (Zí) Vystaveno:
19.09.2015 - 15:00
CZK 70.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 50.000,-
Semecká Lada (1973)
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |