Vlčková Eva (1966)
Miska - objekt, temně fialové sklo, tavené ve formě, leštěné, sign. E. Vlčková 2000, výška 14 cm (Zí)
Dílo pochází z ateliéru autorky
Vystaveno: Aztec Camera, Londýn 2003
SOFA, Chicago, 2004
SOFA, New York, 2005
Po střední škole sklářské v Železném Brodě studovala Eva Vlčková u prof. Vladimíra Kopeckého na VŠUP v Praze. Autorka pracuje technikou tavené plastiky. V její tvorbě je patrná snaha o tvarovou abstrakci, díla vynikají jemnou světelnou hrou vycházející z tloušťky použité skloviny.
19.09.2015 - 15:00
CZK 50.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 34.000,-
Vlčková Eva (1966)
SOFA, Chicago, 2004
SOFA, New York, 2005
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |