Kopecký Vladimír (Svojanov 1931)
Návrh vázy I., kombinovaná technika/papír, sign. a dat. vpravo dole Kopecký 58, 44 x 31 cm, sklo, rám, lehce poškozeno (Zí)
19.09.2015 - 15:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |