Švankmajer Jan (Praha 1934) Eva Švankmajerová ( Kostelec nad Černými lesy 1940 - 2005 Praha)
Mísa, keramika, smetanová, krakelovaná glazura, pestře malováno, sign. J. E. Kostelec 78, průměr 32 cm (Zí)
19.09.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 5.000,-
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |