Čermák Rudolf (Praha 1883 - 1947)
Dívka s hroznem, dřevo, řezané, sign. R. Čermák, černý dřevěný podstavec, výška 50 cm (Zí)
19.09.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 45.000,-
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |