Salome s hlavou Jana Křtitele
keramika, zlatá glazura s listrem, na zadní straně nečitelně signováno Paul Hag..., střední Evropa, poč. 20. století, výška 22 cm, lehce restaurováno (Zí)
19.09.2015 - 15:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Salome s hlavou Jana Křtitele
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |