Španiel Otakar (Jaroměř 1881 - 1955 Praha)
Dáma na ulici, značeno ve štočku O. Španiel Paris, reliéf, mosaz, 19 x 10,5 cm, adjustováno na dřevěné destičce (Šm)
19.09.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 16.000,-
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |