Kofránek Ladislav (Vojice 1880 - 1954 Praha)
Jan Křtitel, signováno Lad. Kofránek, patinovaný bronz, výška 55 cm, mramorový podstavec (Zí)
Lit.: L. J. Kofránek sochař mezí tradicí a modernou, katalog výstavy z r. 2009, čb. foto č. 32 s datací 1935, v textu uvedeno, že dílo je nezvěstné, známé pouze z této fotografie
19.09.2015 - 15:00
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 28.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |