Stránský Vilém (Praha 1950)
Mnohonásobné metamorfózy HJ (1980 - 1984), vydalo OV SSM v Olomouci 1986, exemplář 114/120, obsahuje třináct leptů Hanse Jürgense, všechny listy signovány a datovány tužkou H. Jürgens a číslovány tužkou 114/120 (Šm)
19.09.2015 - 15:00
CZK 5.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Stránský Vilém (Praha 1950)
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |