Jankovič Jozef (Bratislava 1937)
Bez názvu, signováno a datováno vpravo dole tužkou Jankovič 70, vlevo dole číslováno tužkou 58/100, serigrafie/papír, 51,5 x 39,5 cm, pasparta, sklo, rám (Šm)
19.09.2015 - 15:00
CZK 5.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |