Černý Karel (Brno1910 - Praha 1960)
U stolu, signováno a datováno vpravo dole K. Černý Š 36, kombinovaná technika/papír, 26 x 34 cm, sklo, rám (Šm)
19.09.2015 - 15:00
CZK 50.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 30.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |