Gross František (Nová Paka 1909 - 1985 Praha)
Město - strojky, soubor 8 litografií, vydal 1980 vlastním nákaldem František Gross, exemplář 57/60, všechny listy signovány a datovány tužkou F. Gross 80 a číslovány 57/60, barevná litografie/papír, 28 x 20 cm, původní desky (Šm)
19.09.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 8.000,-
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |