Gross František (Nová Paka 1909 - 1985 Praha)
Dva grafické listy; Strojek, signováno tužkou Gross, barevná litografie/papír, 19 x 17,5 cm, pasparta, sklo, lehce poškozený rám; Strojek, signováno a datováno tužkou F. Gross 83, barevná litografie/papír, 19 x 18,5 cm, pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
19.09.2015 - 15:00
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |