Beneš Vincenc (Lišice 1883 - 1979 Praha)
Motiv z Písku, signováno vpravo dole V. Beneš, na zadní straně popsáno Motiv z Písku 1929 V. Beneš, tempera/papír fixovaný na kartonu, 30 x 43,5 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
19.09.2015 - 15:00
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 28.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |