Jiřincová Ludmila (Praha 1912 - 1994 Praha)
Dívka s hrozny, signováno vpravo dole L. Jiřincová, vlevo dole popsáno orig. lito, litografie s podtiskem/papír, 16,5 x 8,5 cm, pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
19.09.2015 - 15:00
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |