Konvolut 9 kreseb
Konvolut 9 kreseb českých malířů 20. století, některé listy signovány, obsahuje díla těchto autorů: K. Svolinský, J. Bauch, W. Nowak, S. Krátký, L. Jalůvka, A. Schneiderka, jeden autor neidentifikován (3 ks); různé techniky, různé formáty (od 9 x 14 cm do 30 x 22,5 cm), pasparty (Šm)
19.09.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 4.000,-
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Konvolut 9 kreseb
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |