Konvolut 9 kreseb
Konvolut 9 kreseb českých malířů 20. století, všechny listy signovány, obsahuje díla těchto autorů: V. Sedláček, M. Roubíčková, A. Moravec, J. Grus, F. Emler, L. Jalůvka, V. Rada, S. Krátký, jeden autor neidentifikován; různé techniky, různé formáty (od 9 x 13 cm do 32 x 22,5 cm), pasparty (Šm)
19.09.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 4.000,-
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Konvolut 9 kreseb
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |