Váchal Josef (Milaveč 1884 - 1969 Studeňany)
Dvě ex libris; Ex libris Karla Pavelky, popsáno, signováno a datováno vpravo dole tužkou Ryl: JVáchal 1936, barevný dřevoryt/papír, 17,5 x 12 cm, na papíře drobné skvrnky; Ex libris Ivan Berka, signováno vpravo dole tužkou JVáchal, barevný dřevoryt/papír, 14,5 x 10 cm (Šm)
19.09.2015 - 15:00
CZK 5.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |